Ostatnio wykonane tatuaże

Zobacz nasze tautaże

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami. Ze względu na prawdziwy ogrom projektów, które realizujemy dla Was każdego dnia, przedstawiamy jedynie niewielką ich część. Wykonujemy tatuaże w każdym stylu. Projekty tworzymy w oparciu o wytyczne osób zgłaszających się do nas. Zakrywamy tatuaże na najwyższym poziomie. Covery to nasza specjalność, ale i codzienność. Niemal każdego dnia zgłaszają się do naszego studia osoby z przypadkami dla większości tatuażystów beznadziejnymi. Bez szans na poprawienie wzoru. U nas jest to możliwe. Nam możesz zaufać.

Tatuaż. Dla każdego z nas znaczy coś zupełnie innego.

Czasem decydujemy się na tatuaż właśnie, by uczcić czyjąś pamięć. Czasem, na pamiątkę szczególnego wydarzenia w życiu. By uwiecznić ważną dla siebie sentencję lub też wydobyć z siebie wewnętrzną siłę. Każdy powód jest inny. Każdy wzór jest wyjątkowy i ma szczególne znaczenie. Wszystkie Wasze historie są dla nas ważne. To dzięki nim wiemy, czego oczekujecie, dlaczego znaleźliście się w naszym studio. Co w Waszym życiu jest ważne. Co wydarzyło się w nim na tyle intensywnego, że znaleźliście się właśnie tutaj. Rozmawiamy. Zarówno tatuowanie ciała jak i wykonywanie makijażu permanentnego wiąże się z rozmową. Tak Was poznajemy. Poznajemy Wasze oczekiwania. By im sprostać. Jesteście dla nas ważni.

Makijaż permanentny jak i tatuowanie ciała

Wbrew pozorom, zarówno makijaż permanentny jak i tatuowanie ciała wyzwalają w Was niesamowite emocje. Podekscytowanie, radość. Często są też łzy szczęścia. Uwielbiamy te momenty, kiedy bije od Was taka euforia! Nie do zastąpienia. Nie do opisania. Dla nas ma to ogromne znaczenie. Bo tatuażysta to nie zawód. To styl bycia. I wiemy, że artyści to szczególny rodzaj ludzi. Mają swoje rytuały, przyzwyczajenia.. Ale mają też niesamowity talent. I mamy pewność, że zawsze dołożą wszelkich starań, by wykonać wzór idealny!

Dzieki Haza Tattoo oraz Makijaż permanentny Justyna Sójka-Hazeńska i Airad Piercing poznaliśmy Was. I mamy nadzieję poznawać Was nadal.