PIERCING

STANDARD NAVEL

czyli popularne przekłucie górnej części pępka. Na świeże przekłucie zakładane są banany wykonane z tytanu G23 (gdyż tylko z tego materiału korzystam), po wygojeniu, które trwa około 6 miesięcy- możecie tworzyć kolorowe wariacje z licznymi zawieszkami czy zmienić kształt kolczyka nawet na kółeczko! Myślę ,że dla każdej kobiety będzie to podkreśleniem jej delikatnej kobiecej osobowości.

NIPPLE PIERCING

czyli przekłucie intymne, wykonywane w brodawce. Tu już bardziej hardcorowo, miejsce dość czułe. Zakładamy na świeże przekłucie tytanowe sztangi. Proces gojenia trwa około pół roku, po tym czasie możecie wymienić kolczyki na ozdobne, bądź pozostać przy klasyce. Chętnie pomogę wam w doborze biżuterii ,która odzwierciedli wasz charakter!

VENOM TONGUE

to nic innego jak podwójne kolczyk w języku! Wykonujemy dwa przekłucia, używając do tego sterylnych wenflonów i następnie przekładamy tytanowe sztangi. Trochę podkręcamy klasyczne standard tongue, które jest pojedynczym przekłuciem na środku języka. Gojenie trwa około 4 miesięcy.

NOSTRIL

przekłucie w płatku nosa, na samym początku musi was zadowolić kuleczka, gdyż na kółeczko musimy poczekać 3 miesiące procesu gojenia. Na świeże przekłucie zakładamy labret wykonany z tytanu G23, uprzednio odpowiednio wysterylizowany. Klasycznie, ale z charakterem.

BRIDGE

czyli przekłucie „między oczami” wykonywane w fałdzie skóry nad noskiem w poziomie. Na samym początku przekładamy tytanową sztangę, ale czy taka klasyka nie jest efektywna? Proces gojenia -około 4 miesięcy

ASHLEY

przekłucie w środku dolnej wargi, idealne do pełnych ust. Prosty, tytanowy labret prezentuje się równie zjawiskowo, jak i inny typ biżuterii, na który możecie się skusić po 6 miesiącach gojenia.

VERTICAL LABRET

Przekłucie dolnej wargi na bananku wykonanym z tytanu, dolna kulka ukazuje się pod wargą. Proces gojenia około 6 miesięcy

JESTRUM

górną wargę przekłuwamy sterylnym wenflonem i przekładamy bananek, którego górna kulka powinna być nam ustami. Proces gojenia około 6 miesięcy

MONROE/ MADONNA

przekłucie wykonujemy nam ustami po prawej, bądź lewej stronie – przekładamy standardowy kolczyk typu labret. Proces gojenia około 6 miesięcy.