Makijaż permanentny

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny to nic innego jak nadanie koloru (usta, brwi, kreski ). Wiele z Nas maluje swoje brwi- zazwyczaj mają one nieregularny kształt. Włoski na brwiach przestały rosnąć ,lub po prostu są za jasne; nasze usta są blade, czerwień wargowa zanika, kontury stają się rozmyte?

Makijaż permanentny- po co?

Makijaż permanentny pozwala nam uporać się z tymi krępującymi sytuacjami, ale też zapewnia niesamowita wygodę. Poprawnie wykonany rysunek wstępny pozwala podkreślić piękne oczy, optycznie je otwierając.

Makijaż permanentny- usta…

Nie zapominajmy o ustach…. ile razy miałyście rozmazana szminkę? Ile razy pomalowałyście sobie zęby? Ba…..ślady na ubraniach…Nasze usta wydają się bardzo często malutkie ponieważ zanika nam czerwień wargowa
Dzięki makijażowi permanentnemu nie będziecie miały już takich problemów, ułatwimy sobie życie, funkcjonowanie ale również nabierzemy pewności siebie a nawet odmłodzimy nasz wygląd.

Jak to wygląda?

*Umawiamy się na wizytę która zaczynamy od wypełnienia dokumentów oraz wywiadu. Ja ze swojej strony przekazuje Wam wszystkie informacje, odpowiadam na pytania które Was nurtują ,pokazuje zdjęcia, opowiadam jak wygląda pielęgnacja oraz etapy gojenia.

Rysunek wstępny

*Rysunek wstępny….na rysunek wstępny poświęcam dużo czasu, to na tym etapie macie już pogląd tego jak wasze brwi/usta będą wyglądały. Jeśli rysunek trzeba zmienić, poprawić- poprawiamy, Ty będziesz go miała na twarzy i To Ty masz się w nim dobrze czuć.

Ile to trwa?

*Kolejny etap: zaczynamy tworzyć Wasze piękne permanenty😁 zazwyczaj czas samego zabiegu to ok.40 min na brwi i ok.50 min. na usta. Bardzo często od rodzaju skóry-jeśli skóra jest twarda i porowata czas ten może się wydłużyć o ok 30 min.

Bezpośrednio po zabiegu

Moje piękne Panie makijaż permanentny to ingerencja-nie oszukujemy się robimy to igłą, brwi potrafią być zaczerwienione, lekko opuchnięte. Dolegliwości te mijają zazwyczaj w 2 godziny, w przypadku bardzo delikatnej skóry objawy mogą się utrzymywać kilka godzin dłużej. W przypadku ust wygląda to dokładnie tak samo, usta puchną- robią się większe- mamy wrażenie że nasze usta to takie „kaczorki”- nie ma się co martwić -wrócą do swojego poprzedniego rozmiaru

Efekt docelowy

*Makijaż permanentny po wygojeniu nie jest tak intensywny jak na zdj., robi się delikatniejszy i naturalny, nie wygląda sztucznie, nie ma efektu przerysowania. Intensywność oraz kolor dobierane są po rozmowie z Wami, zawsze pokazuje zdjęcia poglądowe, która metoda jak wygląda itd.
To chyba tyle, w razie pytań-wątpliwości służę pomocą, możecie się ze mną kontaktować przez mój profil na FB
lub mój nr. 508688274.

Do miłego zobaczenia.
Pozdrawiam Justyna